Vedinių knygelių leidybai ieškome rėmėjų

"Vedos vaikams" veikla prasidėjo 2012 metais, kai nuatrėme amžiną vedinę išmintį perteikti vaikams.


Kupini nuotykių bei pažinimo, gyvi užsiėmimai džiugino ir mus, ir vaikus, ir jų tėvelius. Surinkę vedinių žinių nešamą teigiamą poveikį asmenybės vystymuisi, nuttarėme leisti vedines knygeles vaikams ir jų tėvams.

Nuo 2017 metų ISBN ir ISMN Lietuvos agentūroje esame įregistruoti leidėjai. Leidžiame knygas, kupinas neblėstančios vedinės išminties ir pamokymų, kaip ugdyti savo vaikų dvasinį įžvalgumą bei sustiprinti jų ryšį su Dievu.

Parengti ir atspausdinti knygą ne taip paprasta, beveik pusę metų, o kartais ir ilgiau renkame lėšas, kad galėtume apmokėti vieną darbą, pavyzdžiui: knygelės teksto redagavimą arba iliustravimą, knygelės dizaino arba maketo rengimą.

Knygų gamybai reikia daugiausia lėšų, todėl dauguma kūrybinius ir organizacinius darbas mes atliekame savanoriškais pagrindais. Vis tik, atspausdintų knygelių vaikams tenka laukti labai ilgai, nes visa "Vedos vaikams" veikla priklauso nuo surinktų lešų.

Kokybė - mūsų prioritetas, todėl samdome kvalifikuotus savo srities specialistus ir už projektui suteiktas paslaugas žmonėms sumokame atlyginimus bei visus priklausančius mokesčius.

Dalį atspausdintų knygelių dovanojame rėmėjams, kitą dalį knygelių siunčiame į Lietuvos savivaldybių viešąsias bibliotekas. Likusias knygeles parduodame su tikslu surinkti lėšų projekto palaikymui ir kitų knygelių rengimui bei spausdinimui.

Kol kas, vedinė literatūra vaikams neturi didelės paklausos, todėl knygelių tiražai yra labai maži, o ir išplatinimas labai lėtas, dėl to sudėtinga greitai surinkti lėšas kitų knygelių leidybai. Jeigu Jūs norite ir jaučiate įkvėpimą prisidėti savo finansine parama, kviečiame susisiekti: http://vedosvaikams.lt/kontaktai Arba pervesti savo paramą į vediniam vaikų švietimui skirtą sąskaitą: http://vedosvaikams.lt/parama-0