Vedinių knygelių leidybai ieškome rėmėjų

  
Beveik pusę metų, o kartais ir ilgiau renkame lėšas, kad galėtume apmokėti vieną darbą, pavyzdžiui, knygelės teksto redagavimą arba iliustravimą, knygelės dizaino arba maketo rengimą.
Kitus kūrybinius ir organizacinius darbus mes atliekame savanoriškais pagrindais.
Vis tik, atspausdintų knygelių vaikams tenka laukti labai ilgai, nes visa "Vedos vaikams" veikla priklauso nuo surinktų lešų. Kokybė - mūsų prioritetas, todėl samdome kvalifikuotus savo srities specialistus ir už paslaugas rengiant knygeles, tenka mokėti atlyginimus ir mokesčius valstybei.

Dalį atspausdintų knygelių dovanojame rėmėjams, kitą dalį knygelių dovanojame Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų vaikų literatūros skyriams, vedinio vaikų darželio ir mokyklos bibliotekoms. Likusias knygeles parduodame su tikslu surinkti lėšų projekto palaikymui ir kitų knygelių rengimui bei spausdinimui. 

Norėtume greičiau parengti knygeles spaudai ir atspausdinti jų daugiau, kad padovanotume ir Lietuvos vaikų mokyklų, darželių, globos namų bibliotekoms. 
Taip vaikai turėtų galimybę pažinti vedinę kultūrą, senovinę išmintį ir požiūrį į Dievą.

Ne daug kas žino, kad vedinės knygos - didelės išminties ir žinių lobynai. Juos atverdamas vaikas tobulėja ir auga. Skaitydamas jis ne tik lavina savo vaizduotę, kūrybingumą, ugdosi jautrumą, bet ir artėja prie tikrosios savo dvasinės prigimties.

Skaitydami vedine filosofija paremtas knygas, vaikai yra supažindinamis su senovinėmis istorijomis, jų herojais, kurie buvo didieji žmonijos mokytojai, išminčiai, asketai, mistikai.

Įdomios bei įkvepiančios istorijos taip pat supažindina vaikus ir su vedine pasaulėžiūra, kuri padeda suvokti karmos, reinkarnacijos dėsnius, sėkmingo gyvenimo principus šeimoje, elgesyje su tėvais, mokytojais, draugais, aplinkiniais.

Skaitant šiuos pasakojimus vaikuose natūraliai pradeda ugdysis ir šios vertybės: potraukis Dievui, nuolankumas, savikontrolė, teisingumas, tiesumas, paprastumas, kuklumas, labdaringumas, užuojauta kenčiantiems, drąsumas, didvyriškumas, pasitikėjimas, bebaimiškumas, pakantumas bei daugelį kitų gražių vertybių.

Vedinės knygelės vertos dėmesio, nes jose sutalpinta neįkainuojama informacija ir laiko neišdildyta išmintis.

Mūsų praktika parodė, kad vaikai, klausydami vedinių pasakojimų, praktiškai patiria teigiamą jų poveikį, tad kviečiame ir Jus įsigyti knygelių arba prisidėti finansiškai pervedant lėšų į “Vedos vaikams” projekto paramos sąskaitą:

LT307 300 0101 5398 5367 Swedbank AB
Gavėjas: VšĮ „Vedų išmintis“
Paskirtis - parama knygų leidybai.
Swedbanko SWIFT kodas HABALT22

 


 

Metai: