Parengtos, rengiamos

Spausdinimui parengtas vedinis šventraštis 

  • ILIUSTRUOTI BHAGAVATAM PASAKOJIMAI / SENOJI MISTINĖ INDIJOS KULTŪRA IR VEDINĖ IŠMINTIS

Knygoje pateikiama adaptuota pirma Šrymad Bhagavatam giesmė. Gausi spalvingomis iliustracijomis, pasakojimais ir įkvepiančiomis bei pamokančiomis istorijomis.
Dydis A4, kietas viršelis, 264 psl. 160 iliustr., adaptuota vyresniems nei 10 metų vaikams, tačiau tinka ir jaunesniems su tėvelių paaiškinimais. Knygoje naudoti sanskrito terminai yra sulietuvinti ir pateikti taip, kaip tariasi. Taip vaikas, be papildomų sanskrito kalbos taisyklių, galės savarankiškai perskaityti vedinius vardus ar kitus, jam nežinomus žodžius. Knygos gale, vaikams pateiktas vedinius vardus ir sąvokas paaiškinantis žodynėlis.
Knygos autorius Adžamila Dasa Adhikaris (Arthur Smith).
Į lietuvių kalbą vertė Karolis Vilkas. Lietuvių kalbos, vedinės filosofijos, sanskrito terminų redakcijas atliko Lina Kaminskienė, Saulius Domarkas (Šatakula Dasa), Darius Sruoginis (Durmada Dasa). Maketą spaudai rengė spaustuvė "Kopa". Knygos parengimą spaudai organizavo Andželika Milytė (Anuradha Dasi).
Autoriui esame sumokėję autorinį atlyginimą ir gavę leidimą atspausdinti 1 tūkstantį knygų. Knygos atspausdinimui reikia surinkti 8 tūkstančius eurų.
Plačiau apie knygą ir jos turinį

Spausdinimui rengiamos knygelė iš serijos "Paslaptingas Vedų pasaulis" 

  • KOKS AŠ MAŽAS 

    Nuotaikingas pasakojimas vaikams kaip mažasis Subalas suvokė save kaip sielą. Knygelė skirta vaikams iki 10 metų. Autorė Andželika Milytė (Anuradha Dasi). Dalininkė Mathura Lilaprija Dasi. Redaktoriai Lina Kaminskienė, Darius Sruoginis (Durmada Dasa).

Spausdinimui rengiamos knygelės iš serijų "Viešpats Krišna Vrindavano piemenukas" ir "Viešpats Krišna Mathuros didvyris".

Knygelės atpasakotos ir adaptuotos pagal „Bhaktivedanta Book Trust“ (BBT) leidyklos išleistas A.Č. Bhaktivedanta Svami Šryla Prabhupados knygas  „Krišna – Aukščiausiasis Dievo Asmuo“ ir „10–oji Šrymad Bhagavatam giesmė“ knygas. Taip pat remtasi Jo Dieviškosios Malonybės komentarais. Parengtas 81 pasakojimas apie Viešpaties Krišnos apsireiškimą Žemėje ir neprilygstamus Jo darbus bei žaidimus. Tekstus adaptavo ir rengė Andželika Milytė (Anuradha Dasi). Lietuvių kalbos redakciją atliko Lina Kaminskienė. Vedinę filosofiją redaguoja Saulius Domarkas (Šatakula Dasa). Knygelės skirtos vaikams iki 10 metų.