Spaudai rengiama vedinė knygutė iš knygelių serijos "Viešpats Krišna Vrindavano piemenukas"


Vediniai raštai, mums atskleidžia, kad ir materialus pasaulis yra Viešpaties žaidimų vieta. Nors šis pasaulis ir laikinas, tačiau kupinas įvairiausių nuotykių ir patyrimų. Anot šventraščių, prieš 5 tūkstančius metų, Viešpaties Krišnos apsireiškimas Žemėje, buvo nesuvokiamai patrauklus ir sielą džiuginantis reginys. Kad šis reginys ir toliau džiugintų mūsų mažųjų sielas, knygelėje perpasakojome įvykius ir detales, kadaise, išminčiaus Šryla Vjasadevos užrašytas Šrymad Bhagavatam kūrinyje. Ši knygelė vaikus supažindins, kodėl ir kaip Viešpats Krišna nužengė į Žemę? Kodėl apsireiškė būtent tokioje šeimoje ir koks Jo apsireiškimo tikslas?
Ši knygelė skirta vaikams, kurių šeimos domisi Vedomis ir vedine pasaulėžiūra. Ji tiks ir vaikams, kurių šeimos neturi jokių religinių nusistatymų.
Knygutei tekstus atrinko ir adaptavo - Anuradha Dasi. Tekstus iliustruoja - Mathura Lilaprija Devi Dasi. Teksto redaktoriai- Lina Kaminskeinė, Šatakula Dasa, Durmada Dasa. Spaudos maketo parengimo darbus atliks Ligita Plešanova. 

Jei širdimi pajausite, kad norite prisidėti prie šių knygelių rengimo spaudai ir spausdinimo arba tiesiog paremti "Vedos vaikams" veiklą, mielai priimsime Jūsų paramą.

Paramą galite pervesti į vediniam vaikų švietimui skirtą sąskaitą:
LT307 300 0101 5398 5367 Swedbank AB
Gavėjas - VšĮ „Vedų išmintis“
Gavėjo kodas - 303395363
Paskirtis - parama knygų leidybai.