Vedinių knygelių leidybai ieškome rėmėjų

 
Beveik pusę metų, o kartais ir ilgiau renkame lėšas, kad galėtume apmokėti vieną darbą, pavyzdžiui: knygelės teksto redagavimą arba iliustravimą, knygelės dizaino arba maketo rengimą. Kitus kūrybinius ir organizacinius darbus mes atliekame savanoriškais pagrindais.
Vis tik, atspausdintų knygelių vaikams tenka laukti labai ilgai, nes visa "Vedos vaikams" veikla priklauso nuo surinktų lešų. Kokybė - mūsų prioritetas, todėl samdome kvalifikuotus savo srities specialistus ir už projektui suteiktas paslaugas žmonėms sumokame atlyginimus bei visus priklausančius mokesčius.

Dalį atspausdintų knygelių dovanojame rėmėjams, kitą dalį knygelių siunčiame į Lietuvos savivaldybių viešąsias bibliotekas. Likusias knygeles parduodame su tikslu surinkti lėšų projekto palaikymui ir kitų knygelių rengimui bei spausdinimui. 
Kol kas, vedinė literatūra vaikams neturi didelės paklausos, todėl knygelių tiražai yra labai maži, o ir išplatinimas labai lėtas, dėl to sudėtinga greitai surinkti lėšas kitų knygelių leidybai. 

Jeigu Jūs norėtumėte paremti "Vedos vaikams" projektą, kviečiame susisiekti.

 Vedinės knygelės vaikams

 


 

Metai: