Vedos vaikams projekto rėmėjams ir pagalbininkams

Esame labai dėkingi Jums už palaikymą, pasitikėjimą ir finansinę paramą. Net ir pati mažiausia Jūsų parama, pagalba 2017 metais projektui buvo labai reikalinga ir svarbi.
Kartu galime pasidžiaugti, kad pagaliau bendros mintys ir darbai įgavo apčiuopiamą rezultatą - parengta ir atspausdinta 1 tūkstantis knygelių "Dievo šventykla".
Nuoširdžiai tikimės, kad knygelė džiugins, švies ir skatins Jūsų mažųjų skaitytojų smalsumą, o VšĮ "Vedų išmintis" vardu Jums dėkojame, kad prisidedate prie vedinės išminties sklaidos.


Linkime Jums džiaugsmingų, prasmingų ir gilių 2018 metų. 
Tegul Viešpats Jus globoja ir dovanoja daug malonės!


Primename, kad dar ne visi rėmusieji "Vedos vaikams" leidybinį projektą, atsiuntė mums savo duomenis, tad prašome  (Justino M., Ričardo J., Arūno K., Vaivos G., Mariaus M., Marijos R., Oskaro Š., Modesto V.,  Neringos J.,  Jurga Š., Kristinos S., Linos Sh.,  Editos R.,  Mariaus Š., Mariaus J., Tado B.,  Arūno O., Sigitos V., Elžbietos L., Rolando B., Gabrielės S.,  Monikos G., Roberto B., Ryčio D., Ryčiardo D.) parašyti mums į el. paštą  vedosvaikams@gmail.com savo vardą, pavardę, adresą, pašto kodą ir telefono numerį, kad žinotume, kur Jums siųsti atspausdintą knygutę. 

Metai: