Koks aš mažas

Nuotaikinga, džiugi knyga vaikams ir šeimai. Linksmas knygelės turinis įtraukia ne tik vaikus, bet ir tėvelius. Sudėtinga vedinė/vaišnaviška išmintis pateikta paprastai ir šmaikščiai, o Visatos platybės, jos didybės bei vidinės sąmonės (sielos) patyrimas, paskandina skaitančiųjų jausmus amžinybėje. Knygelės prasmė gimsta apjungus vedinę filosofiją/teoriją ir bhakti jogos praktiką. O iliustracijos jautriai ir švelniai įasmenina perteikiamą šventraščių informaciją ir žinias. Pagrindinis knygelės veikėjas - mažasis Subalas. Žavingas tyrinėtojas ir aukščiausio lygio jogas. Jis nepaliaujamai domisi, žavisi ir gėrisi Dievo kūrinija. Jo pastebėjimai ir klausimai tėčiui - paprasti, tačiau save esme unikalūs ir egzistenciniai. Vienas po kito kaip iš gausybės rago skriejantys vediniais šventraščiais pagrįsti tėčio atsakymai mažąjį Subalą veda link savęs patyrimo amžinybėje.

Per nekasdienį tėčio ir sūnaus pokalbį autorė vaikams perteikia vedinį požiūrį į sielą, Dievą ir dieviškas galias. Nuotaikingas pasakojimas alsuoja bekrašte amžinybe, kuri akimirksniu perkelia į kitą savęs suvokimo ir patyrimo erdvę.

"Paslaptingas Vedų pasaulis" serijos knygelės yra pažintinės. Knyga "Koks aš mažas" vaikus ir šeimą supažindins su Bhagavano Šri Krišnos energijom/galiom: tatastha šakti (paribio energija), bahiranga šakti (išorinė energija), antaranga šakti (vidinė energija), kala (laiko energija), gurutva šakti (gailestingumo ir užuojautos galia), o taip pat srišti lila (kūrimo žaidimas), samsara lila (sielų gelbėjimo žaidimas).

Kaina:

14.00 €

+ pakavimo/siuntimo Lietuvoje mokestis 4 eu

Kaina:

14.00 €

+ pakavimo/siuntimo Lietuvoje mokestis 4 eu

-Knygelės svoris 711 gr.
-Įsigyjant 10 ir daugiau knygelių kaina derinama.
-Priklausomai nuo oro sąlygų (žiemą) knygas siunčiame 1-2 kartus per savaitę.
-Prekių grąžinimo sistema, šioms knygelės, negalioja. Tai nėra populiarioji literatūra. Knygos siunčiamos saugiose pakuotėse.

AutorėAndželika Milytė (Anuradha Dasi)
DailininkėGiedrė Rušinė
Knygelės dydisA4, kieto įrišimo
Knygelėje 72 psl.
Tinkavaikams nuo 10 metų
Tiražas600 vnt.
Spausdinimo metai2020

Kaip įsigyti?

Norėdami įsigyti vieną ar daugiau knygelių, parašykite mums į el.paštą vedosvaikams@gmail.com arba
užpildykite žemiau esančia formą.

Parašykite kiek ir kokią knygelę norite įsigyti, taip pat nurodykite savo Vardą, Pavardę, Miestą, telefono numerį ir Jums tinkamiausią siuntos pristatymo būdą. Pvz.: Lietuvos paštu, per kurjerį ar paštomatą.
Jūsų asmeniniai duomenys naudojami sąskaitos-faktūros išrašymui ir siuntos išsiuntimui.
Gavę Jūsų mokėjimą, nurodytu adresu išsiunčiame siuntinį.
Priklausomai nuo oro sąlygų (žiemą), knygas siunčiame 1-2 kartus per savaitę.

Rekvizitai apmokėjimui:

Sąskaitos numerisLT307 300 0101 5398 5367 Swedbank AB
GavėjasVšĮ „Vedų išmintis“
Gavėjo kodas303395363
Mokėjimo paskirtisJeigu perkate knygeles, paskirtyje nurodykite “Už knygas” ir pridėkite sąskaitos numerį.

Jeigu knygelių neperkate, tačiau turite norą finansiškai prisidėti prie „Vedos vaikams“ leidybinių projektų įgyvendinimo, kviečiame susisiekti arba paskirtyje nurodykite „Knygų leidybai“.
SWIFT kodasHABALT2263