ŠRI ŠRI RADHOS IR GOVINDOS MEDITACIJA/ DIEVIŠKOS FORMOS IR LOTOSINĖS PĖDOS

Knygelė - nedidukė, tačiau savo turiniu ypatinga ir ypač koncentruota. Joje nuosekliai aprašytos dieviškos poros formos, simboliai esantys ant jų pėdų, papuošalai, svarbiausia susitikimo vieta (joga-pitha), bei kokią dvasinę naudą gauna vaišnavas tai atsimindamas. Kas praktikuoja ar nori pradėti praktikuoti Šri Šri Radha-Krišna-smaranam (atsiminimą), ši knygelė bus puikus vadovas, nes joje išsamiai aprašyta kaip tai atlikti. Prieš 15 metų, autorius, iš vedinių šventraščių, kruopščiai atrinko svarbiausius, esminius tekstus ir parengė šią, neprilygstamą, kupiną giliausios prasmės, knygelę, kuri padės vaišnavams praktikuoti gilesnę meditaciją į Šri Šri Radhos ir Govindos dieviškas formas, lotosines pėdas bei joga-pithą.
Knygelė skirta suaugusiems, tačiau puikiai tinka skaityti kartu su vaikais, jaunimu, kurie nori žinoti kaip, pagal vedinius raštus, atrodo dieviška pora.

Daugiau

ŠRI RADHA-DASJA ARBA MANDŽARI BHAVOS SLĖPINIAI

"Šri Radha-dasja arba Mandžari- bhavos slėpiniai" – tai viena iš nedaugelio Pandita Šri Krišna Dasa Babadži Maharadžos knygų, kurioje autorius atskleidžia giliausią gaudija-vaišnavų filosofiją ir praktiką. Knyga skirta suaugusiems norintiems pažinti tradicinę gaudija-vaišnavų teologiją.

Autorius – išsilavinęs, „Šrymad Bhagavatam“ bei absoliučią tiesą pažinęs žmogus. Jis, visą savo 101 metų gyvenimą, ėjo širdies vedimo, tyros brahmačarjos bei griežtos vaišnavų sadhanos keliu. Paniręs į Harinamą, gopi-bhavą bei Bhagavatą išpildė savo tris sankalpas, ištobulino bhakti-sadhana-bhadžaną, o savo beribe išmintimi jautriai dalijosi su visais, kurie prašė jo globos. Į šią knygą autorius sudėjo visą savo dvasinio gyvenimo realizaciją. Keliuose knygos puslapiuose, šis vaišnavas ypač subtiliai, sistemingai ir realizuotai nupasakoja bhakti jogos kelią ir aukščiausią jos realizacijos būdą.

Daugiau

KOKS AŠ MAŽAS

Per nekasdienį tėčio ir sūnaus pokalbį autorė vaikams perteikia vedinį požiūrį sielą, Dievą ir dieviškas galias. Nuotaikingas pasakojimas alsuoja bekrašte amžinybe, kuri akimirksniu perkelia į kitą savęs suvokimo ir patyrimo erdvę. Knygelės herojus - mažasis Subalas. Linksmas ir šmaikštus tyrinėtojas nepaliaujamai domisi, žavisi ir gėrisi Dievo kūrinija. Jo pastebėjimai ir klausimai tėčiui - paprasti, tačiau save esme unikalūs ir egzistenciniai. Vienas po kito kaip iš gausybės rago skriejantys vediniais šventraščiais pagrįsti tėčio atsakymai mažąjį Subalą veda link savęs patyrimo amžinybėje.

Daugiau

TOMO KELIONĖ Į ŠVENTYKLĄ

Tai nuotaikingas pasakojimas vaikams apie džiaugsmingą berniuko pažintį su vaišnavais ir vaišnavų kultūra, bhakti jogą praktikuojančiais žmonėmis ir jų gyvenimo būdu. 

Dauguma žmonių nežino, kad vaišnavai yra seniausios pasaulyje žinomos Vedų kultūros sekėjai ir propaguotojai. Kai kuriems jie atrodo, tiesiog linksmi jaunuoliai, dar kažkam keistuoliai, o kitiems naivuoliai. Tik retas atkreipia dėmesį į jų švytinčius veidus ir laimingas akis, o dar rečiau atsiranda tokių, kurie pasidomi, kaip vaišnavai gyvena, kad jie tokie laimingi. Ši knygelė, kaip tik tiems, kas negali ar nežino, kaip savo vaikams papasakoti, kas tie linksmi, gatvėse šventus Dievo vardus giedantys, žmonės. Pagrindinis knygelės herojus - Tomas, vienas iš tų vaikų, kuris nieko apie vaišnavus nežinojo, tačiau su šeima apsilankęs vaišnavų šventykloje suprato, kas tie žmonės ir kaip jie gyvena.

Daugiau

RADHARANĖ

Tai pasakojimas vaikams apie pačią paslaptingiausią ir mistiškiausią Dievo galią. Ji – Viešpaties meilės galia – Radharanė. 
Kaip atrodo ir veikia dieviškoji Radharanė, Savitri sužinojo patekusi į neregėto grožio šventę. Sutikti žmonės, vaizdai ir patyrimai jai atskleidė, rodos, niekada negirdėtą, nematytą dvasinį pasaulį. Pasaulį, iš kurio ji pati yra kilusi.
Knygutės tekstas vaikus supažindina su vediniu požiūriu į Dievo meilę. 

Daugiau

DIEVO ŠVENTYKLA

Dievo ieškojimas, dažnai mums atrodo, kaip nepasiekiams tikslas. Tačiau anot, vedinių šventraščių Dievas yra nesunkiai pasiekiamas, suvokiamas ar patiriamas. Viskas priklauso nuo to, kur yra nukreiptas mūsų žvilgsnis. Linksmas knygelės pasakojimas, padės vaikams atkreipti dėmesį į tai, kad Viešpats nėra beformis, nejuntamas ar nematomas. Anot vedinių raštų, Jis yra mumyse, šalia mūsų ir anapus šio pasaulio ribų. Tekstas atkreips vaikų dėmesį ir į dieviškas Viešpaties formas aprašytas šventraščiuose bei padės pastebėti dieviškumo apraiškas juos supančiame pasaulyje. Mažosios Sarasvatės žvilgsnį nukreipė jos močiūtė, o jūsų vaikų poreikis tyrinėti ir užduoti neįprastus ar nepatogius būties klausimus, taps įdomus ir nuotaikingas su šia knygele. Pasakojimas vaikus supažindins su vediniu požiūriu į Dievą bei amžinos sielos egzistavimu.

Daugiau

ILIUSTRUOTI BHAGAVATAM PASAKOJIMAI / SENOJI MISTINĖ INDIJOS KULTŪRA IR VEDINĖ IŠMINTIS

Vedinis šventaštis vaikams. Čia pateikiama adaptuota pirma "Šrymad Bhagavatam" giesmė. Knyga gausi spalvingomis iliustracijomis, pasakojimais ir įkvepiančiomis bei pamokančiomis istorijomis.
Tai pirmas tomas iš dvylikos. Autorius meistriškai perpasakoja istorijas iš didingo klasikos kūrinio "Šymad Bhagavatam". Aprašyti įspūdingi istoriniai pasakojimai su neeilinėmis asmenybėmis, nukels vaikus į daugiau nei 5 tūkstančių metų senumo, vedinę pasaulio istoriją. Ši knyga verta dėmesio ne tik dėl pažinimo, bet ir dėl galimybės susiliesti su labai aukšto kultūros ir moralės lygio asmenybėmis. Ši knyga skirta vaikams, tačiau pritraukia ir suaugusiųjų dėmesį. Šventraščio tekstai paprasti ir nesudėtingi, tačiau puikiai atspindi slėpiningus Indijos vedinės kultūros mokymus, aktualius šių dienų visuomenei. Pasakojimai ir išmintis, pateikti knygoje, nėra skirti tik indų tautybei ar Indijos piliečiams. Šios istorijos peržengia kastų, tikėjimo, religijų ir nacionalinio ar etinio identiteto ribas, todėl skaityti gali visi.

Daugiau

Kaip įsigyti?

Norėdami įsigyti vieną ar daugiau knygelių, parašykite mums į el.paštą vedosvaikams@gmail.com arba
užpildykite žemiau esančia formą.

Parašykite kiek ir kokią knygelę norite įsigyti, taip pat nurodykite savo Vardą, Pavardę, Miestą, telefono numerį ir Jums tinkamiausią siuntos pristatymo būdą. Pvz.: Lietuvos paštu, per kurjerį ar paštomatą.
Jūsų asmeniniai duomenys naudojami sąskaitos-faktūros išrašymui ir siuntos išsiuntimui.
Gavę Jūsų mokėjimą, nurodytu adresu išsiunčiame siuntinį.
Priklausomai nuo oro sąlygų (žiemą), knygas siunčiame 1-2 kartus per savaitę.

Rekvizitai apmokėjimui:

Sąskaitos numerisLT307 300 0101 5398 5367 Swedbank AB
GavėjasVšĮ „Vedų išmintis“
Gavėjo kodas303395363
Mokėjimo paskirtisJeigu perkate knygeles, paskirtyje nurodykite “Už knygas” ir pridėkite sąskaitos numerį.

Jeigu knygelių neperkate, tačiau turite norą finansiškai prisidėti prie „Vedos vaikams“ leidybinių projektų įgyvendinimo, kviečiame susisiekti arba paskirtyje nurodykite „Knygų leidybai“.
SWIFT kodasHABALT2263