Viešpats Rama

Planuojame rengti knygą vaikams apie Viešpaties Ramačandros apsireiškimą Žemėje. Ieškome rėmėjų, kas galėtų ir norėtų finansuoti šio projekto parengimą spaudai ir spausdinimą. Tekstai, iš šventraščio, jau yra išversti į lietuvių kalbą. Planuojama tekstus adaptuoti vaikams, suredaguoti lietuvių kalbą bei iliustruoti pasakojimus, parengti spaudos maketą ir atspausdinti.
Spaudos darbai gali kainuoti nuo 5 tūkst. iki 8 tūkst. eu. priklausomai nuo tiražo ir pasirenkamos spaudos kokybės.
Iliustravimo kaina apytiksliai apie 3 tūkst. eu., jei knygoje būtų apie 30 - 35 piešinėliai. Iliustravimas gali užtrukti apie 2-3 metus.
Maketavimo ir redagavimo darbai apie 1200 eu.
Tekstų parengimas, adaptavimas ir projekto įgyvendinimas atliekamas tarnystės pagrindais.
Nurodytos kainos yra apytikslės remiantis surinka leidybinio projekto organizavimo praktika. Kainos gali keistis, priklausomai nuo paslaugas tiekiančių žmonių, spaustuvių ir mokesčių.

Sadhja-sadhana-tatva-vigjana

Į lietuvių kalbą verčiama Šryla Ananta Dasa Babadži Maharadžos knyga "SADHJA-SADHANA-TATTVA-VIGJAN" /Aukščiausias gyvenimo tikslas ir metodas jį pasiekti. Knyga skirta suaugusiems. Anot autoriaus, vaišnaviškos filosofijos lobynai - labai platūs ir gilūs. Vaišnaviški tekstai, taipogi pripildyti labai slėpiningos informacijos. Per vieną gyvenimą, išstudijuoti visą vaišnavišką literatūrą ir tapti filosofijos ekspertu, autoriaus teigimu, beveik neįmanoma. Tačiau kaip tobulėti savo bhadžane (praktikoje) nežinant filosofijos? Tai neįmanoma. Pasak knygos autoriaus, daugelis iš mūsų turi susidomėjimą kaip atlikti sadhaną ir bhadžaną, tačiau jiems neužtenka laiko, energijos ir kantrybės, kad išstudijuotų visą vaišnavišnos literatūros įvairovę. Būtent tokiems atsidavusiems autorius parengė knygą "Sadhja-Sadhana-Tattva-Vigjana". Šioje knygoje, paprasta ir trumpa forma, paaiškinamos visos pagrindinės vaišnaviškos tattvos (tiesos). Knygos turinys:
Šri Guru-Tattva-Vigjana
Šri Bhakta-Tattva-Vigjana
Šri Bhagavad-Tattva-Vigjana
Šri Krišna-Tattva-Vigjana
Šri Radha-Tattva-Vigjana
Šri Bhakti-Tattva-Vigjana
Šri Nama-Tattva-Vigjana
Raganuga-Bhakti
Šri Prema-Tattva-Vigjana
Šri Rasa-Tattva-Vigjana

Nelaimingas Ramas

Pažintinė knyga iš knygelių serijos "Paslaptingas Vedų pasaulis". Knygelė skirta vaikams, tačiau kaip pažintinė, puikiai tiks ir vyresniems. Knygelės turinys supažindins vaikus su šį pasaulį valdančiomis galiomis (gunomis) bei jų poveikiu žmogaus gyvenimui. Knygelės pagrindinis veikėjas - berniukas Ramas. Liūdnas, niūrus ir pasipūtęs vaikas, tačiau gavęs vedines žinias, greitai pasikeičia ir tampa laimingu šio pasaulio gyventoju.
Knygelę taip pat papildys savistabos užduotėlės, spalvoti piešinėliai.
Šiuo metu atliekami kūrybiniai, teksto papildymo darbai.
Iliustravimas atidėtas. Renkamos lėšos.
Tekstą knygelei rengia Andželika Milytė (Anuradha Dasi).
Knygelę iliustruos Sigita Laurynaitienė.

Apsireiškimas

Vedinis šventaštis vaikams. Čia pateikiama adaptuota pirma Šrymad Bhagavatam giesmė, kuri gausi spalvingomis iliustracijomis, pasakojimais ir įkvepiančiomis bei pamokančiomis istorijomis.

Daugiau

Planuojamos išleisti knygos

Numatoma parengti spaudai ir atspausdinti:

Taip pat planuojama atspausdinti knygeles iš serijų: