Knygelė atspausdinta !

Prieš keturis metus buvo pradėta knygelė "Koks aš mažas". Knygelė iš serijos Paslaptingas Vedų pasaulis. Šios serijos knygelės yra pažintinės, parašytos dialogo principu. Per žaismingą veikėjų bendravimo formą, perteikiamos sudėtingos vedinės filosofijos temos.

Per ketverių metų laikotarpį praleista daug laiko medituojant, studijuojant, konsultuojantis ir gilinantis į sielos, kaip Dievo kūno dalelės temą ir šios temos pateikimą, adaptavimą vaikams.

Pusantrų metų truko meditacija ir teksto perteikimas į iliustracijas. Atliktos trys teksto lietuvių kalbos redakcijos, dvi sanskrito terminų, filosofijos patikros, gautos trys rekomendacijos ir pasiūlymai knygutės tekstui, tris kartus tobulintas bei koreguotas tekstas. Su daugybe klausimų kreiptasi į dvasinį mokytoją. Beveik tris mėnesius dirbta prie knygelės maketo. Spaudai buvo apdirbtos ir rengtos iliustracijos. Septini maketo tikrinimai ir tobulinimai. Atliktos dvi spaudos maketo korektūros, du galutiniai spaustuvės patikriniaimai, tris savaites trukę knygų gamybos darbai ir štai, Ji jau čia.

Yra sakoma, kad kiekviena knyga turi savo skaitytoją, tik laiko klausimas, kada Ji pasieks jį.

Taigi, nuoširdžių žmonių paramos ir palaikymo dėka, buvo sukurta ir atspausdinta knygelė KOKS AŠ MAŽAS.