Nauja knygelė „Šri Šri Radhos ir Govindos meditacija“

"Šri Šri Radhos ir Govindos meditacija" knygelė - nedidukė, tačiau savo turiniu ypatinga ir ypač koncentruota. Joje nuosekliai aprašytos dieviškos poros formos, simboliai esantys ant jų pėdų, papuošalai, svarbiausia susitikimo vieta (joga-pitha), bei kokią dvasinę naudą gauna vaišnavas tai atsimindamas. Kas praktikuoja ar nori pradėti praktikuoti Šri Šri Radha-Krišna-smaranam (atsiminimą), ši knygelė bus puikus vadovas, nes joje išsamiai aprašyta kaip tai atlikti. Prieš 15 metų, autorius, iš vedinių šventraščių, kruopščiai atrinko svarbiausius, esminius tekstus ir parengė šią, neprilygstamą, kupiną giliausios prasmės, knygelę, kuri padės vaišnavams praktikuoti gilesnę meditaciją į Šri Šri Radhos ir Govindos dieviškas formas, lotosines pėdas bei joga-pithą.
Knygelė skirta suaugusiems, tačiau puikiai tinka skaityti kartu su vaikais, jaunimu, kurie nori žinoti kaip, pagal vedinius raštus, atrodo dieviška pora.

Esame dėkingi Aistei Vrindai Dagytei už knygelės teksto vertimą į lietuvių kalbą ir redakciją.
Dariui Sruoginiui (Durmada Dasai) už vertingas pastabas teksto redakcijai ir sanskrito redakciją.
Ligitai Plešanovai už maketavimo darbus.

Už pasidalintus finansus esame dėkingi Šarūnui S., Valdui K., Vytui M., Algiui K., Justinui M., Vytui P., Arūnui B., Kasparui S., Agnei B., Dianai Š., Simonai G., Ievai T., Jurgai A.F., Mildai J., Anetai V., Dovilei K.

Su visų pagalbą ir palaikymu galėjome parengti ir išleisti nuostabią vaišnavišką knygelę.

Daugiau apie knygelę skaityti skiltyje "Atspausdintos knygos"