Šastra-dana. Dovanokime vaikams šventraštį!

Kiekvienais metai, gruodžio mėnesį, vedinis šventraštis "Iliustruoti Bhagavatam pasakojimai/Senoji mistinė Indijos kultūra ir vedinė išmintis" dovanojami/siunčiami į mokyklas, bibliotekas, vaikų globos namus. Šiais metais planuojame siųsti knygų į vaikų onkologines ligonines.
Jeigu Jūs norėtumėte prisidėti prie šio šventraščio dovanojimo vaikams, kviečiame susisiekti arba pervesti savo finansinį palaikymą į leidybai skirtą banko sąskaitą paskirtyje nurodydami "už knygas".
LT307 300 0101 5398 5367 Swedbank AB

Apie knygą.
Tai pirmas tomas iš dvylikos. Autorius Arthur Smith (Adžamila Dasa Adhikaris). Knyga A4 formato, albumo tipo. 264 p. kietas viršelis, 160 spalvotų iliustracijų, kurias tapė septyni gabūs menininkai iš Indijos, Rusijos, Jungtinės karalystės, Italijos. Šioje knygoje autorius meistriškai perpasakoja istorijas iš didingo klasikos kūrinio "Šymad Bhagavatam". Aprašyti įspūdingi istoriniai pasakojimai, su neeilinėmis asmenybėmis, nukelia vaikus į daugiau nei 5 tūkstančių metų senumo, vedinę pasaulio istoriją. Ši knyga verta dėmesio ne tik dėl pažinimo, bet ir dėl galimybės susiliesti su labai aukšto kultūros ir moralės lygio civilizacija. Skaitant vaikams "Bhagavatam pasakojimus", praktiškai, įsitikinome jų teigiamu poveikiu asmenybės vystymuisi ir brandai.
Vedinių šventraščių pasakojimai stiprina intelektą, ugdo dorybingas sąvybes ir vertybes, gyvenime padaugėja laimės, o ryšys su Dievu ženkliai sustiprėja.
Ši knyga skirta vaikams, tačiau pritraukia ir suaugusiųjų dėmesį. Šventraščio tekstai paprasti ir nesudėtingi, tačiau puikiai atspindi slėpiningus Indijos, vedinės, kultūros mokymus, aktualius šių dienų visuomenei. Pasakojimai ir išmintis, pateikti knygoje, nėra skirti tik indų tautybei ar Indijos piliečiams. Šios istorijos peržengia kastų, tikėjimo, religijų ir nacionalinio ar etinio identiteto ribas, todėl skaityti gali visi.


Kviečiame įsigyti, dovanoti, prisidėti prie dovanojimo ir tokiu būdu sualyvauti šastra-dana (šventraščių dovanojimo) projekte.


Parama

Projekto veiklos plėtojimas, palaikymas ir įgyvendinimas priklauso nuo prisidedančių geros valios žmonių.

NORIU PRISIDĖTI