Spaudai rengiama knyga „Sadhja-Sadhana-Tatva-Vigjana“

Spaudai rengiame vedinę knygą/ bhakti vadovėlį „SADHJA-SADHANA-TATTVA-VIGJAN/Aukščiausias gyvenimo tikslas ir būdai jį pasiekti“.

Knyga skirta suaugusiems, tačiau ji bus puikus vadovas norint suprasti pagrindines vedines tiesas ir jas paaiškinti savo vaikams, paaugliams.

Anot autoriaus, Šri Šri 108 Pandita Šri Ananta Dasa Babadži Maharadža, vaišnaviškos filosofijos lobynai - labai platūs ir gilūs. Vaišnaviški tekstai, taipogi pripildyti labai slėpiningos informacijos. Per vieną gyvenimą, išstudijuoti visą vedinę/ vaišnavišką literatūrą ir tapti filosofijos ekspertu, autoriaus teigimu, beveik neįmanoma. Tačiau kaip tobulėti savo bhadžane (bhakti-jogos praktikoje) nežinant filosofijos? Tai neįmanoma. Daugelis iš mūsų turi susidomėjimą kaip atlikti sadhaną ir bhadžaną, tačiau jiems neužtenka laiko, energijos ir kantrybės, kad išstudijuotų visą vaišnavišnos literatūros įvairovę. Būtent tokiems atsidavusiems autorius parengė knygą "Sadhja-Sadhana-Tatva-Vigjana".

Ši knyga - bhakti vadovėlis, parengtas remiantis autoritetingų ačarjų ir šventraščių informacija.

Knygoje, autorius, nesudėtingai paaiškina visas pagrindinės vedines tatvas (tiesas):

Šri Guru, Šri Bhakta, Šri Bhagavad, Šri Krišna, Šri Radha, Šri Bhakti, Šri Nama, Šri Prema, Šri Rasa ir Raganuga-Bhakti tiesas.

Žodžiai ir temos daugumai girdėtos, tačiau knygoje sistemingai paaiškintos remiantis daugybe šventraščių.

Šiuo metu yra atlikti teksto vertimo į lietuvių kalbą darbai. Atliekama teksto lietuvių kalbos redakcija, tikrinamas sanskritas. Knygą sudaro beveik 300, A4 formato puslapių.

Numatoma parengti A5 formato knygą. Kieto įrišimo. Riboto tiražo. 100 vnt.

Būsime nuoširdžiai dėkingi kiekvienam finansiškai prisidėjusiam prie šios knygos parengimo spaudai ir spausdinimo.

Kaip prisidėti? - skyrelyje „Parama“