Vedinių knygelių leidybai ieškome rėmėjų

"Vedos vaikams" veikla prasidėjo 2012 metais, kai nuatrėme amžiną vedinę išmintį perteikti vaikams. Veiklą pradėjome VšĮ Klaipėdos vaišnavų kultūros centre organizuodami sekmadieninius susitikimus su vaikais ir jų tėveliais.


Kupini nuotykių bei pažinimo, gyvi užsiėmimai džiugino ir mus, ir vaikus, ir jų tėvelius. Surinkę vedinių žinių nešamą teigiamą poveikį asmenybės vystymuisi, nutarėme leisti vedines knygeles vaikams ir jų tėvams. Kitaip sakant šeimoms, kurios domisi joga, vedine pasaulėžiūra ir nori savo vaikus supažindinti su vediniais šventraščiais bei vediniu požiūriu į sielą, Dievą ir visa kūriniją.

Nuo 2017 metų ISBN ir ISMN Lietuvos agentūroje esame įregistruoti leidėjai. Leidžiame knygas, kupinas neblėstančios vedinės išminties ir pamokymų, kaip ugdyti savo vaikų dvasinį įžvalgumą bei sustiprinti jų ryšį su Dievu.

Palaikyti projektą, parengti ir atspausdinti knygą ne taip paprasta. Per mėnesį projektas surenka mažiau nei Valstybės nustatytas minimalus atlygis žmogui, todėl ilgai tenka rinkti lėšas, kad galėtume apmokėti perkamas paslaugas. Knygelių tekstų kūrimas, vedinių tekstų adaptavimas, redagavimas, iliustravimas, knygelių dizainų kūrimas, spaudos maketų rengimas, reikalauja daug kruopštaus, nuoseklaus darbo, laiko, palaikymo ir nemažai lėšų.

Knygų gamybai reikia dar daugiausia lėšų, todėl dauguma kūrybinius ir organizacinius darbas atliekame savanoriškais pagrindais. Vis tik, atspausdintų knygelių vaikams tenka laukti labai ilgai, nes visa "Vedos vaikams" veikla priklauso nuo surinktų lešų.

Kokybė - mūsų prioritetas. Samdome kvalifikuotus savo srities specialistus ir už projektui suteiktas paslaugas sumokame atlyginimus bei visus priklausančius mokesčius.

Dalį atspausdintų knygelių dovanojame rėmėjams, kitą dalį knygelių siunčiame į Lietuvos savivaldybių viešąsias bibliotekas. Likusias knygeles parduodame su tikslu surinkti lėšų projekto palaikymui ir kitų knygelių rengimui bei spausdinimui. Knygeles parduodame beveik už savikainą.

Kol kas, vedinė literatūra vaikams neturi didelės paklausos, todėl knygelių tiražai yra labai maži, o ir išplatinimas labai lėtas, dėl to sudėtinga greitai surinkti lėšas kitų knygelių leidybai.
Jeigu mūsų veikla Jums atrodo prasminga ir įkvepianti, nuoširdžiai kviečiame mus palaikyti ir prisidėti savo finansine parama. Pažadame, Jūs būsite pirmas, kurį pasieks naujai atspausdinta knygelė.
Susisiekite: http://vedosvaikams.lt/kontaktai arba perveskite savo paramą į vediniam vaikų švietimui skirtą paramos sąskaitą: http://vedosvaikams.lt/parama-0